• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Медицинский центр Тим Спирит Медикал
  Бориспіль, Бабкіна провулок, тел. 0 (44) 599-45... показати
  Бориспіль, Бабкіна провулок, 6, тел. 0(44)599-45-49 детальніше
  Медичний центр Медицинский центр Тим Спирит Медикал знаходиться у Борисполі, Бабкіна провулок. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Медичний центр "Мій сімейний лікар"
  Бориспіль, вулиця Київський Шлях, тел. 0 (98) 329-69... показати
  Бориспіль, вулиця Київський Шлях, 127б, тел. 0(98)329-69-71 детальніше
  Медичний центр - амбулаторія надає медичну допомогу дітям і дорослим на платній і безкоштовній основі під час підписання декларації з лікарем. Використовуємо в роботі класичні та альтернативні...

коротко про медичний центр у Борисполі

На цій сторінці зібрані медичний центр, розташовані у Борисполі. Locator.ua відомо про дві медичний центр поряд з цим місцем серед яких Медицинский центр Тим Спирит Медикал, Медичний центр "Мій сімейний лікар" , які розташовані на пров. Бабкіна, вул. Київський Шлях. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичний центр.

 • Скільки Медичний центр у Борисполі?

  За даним Locator.ua у Борисполі ведуть діяльність 2 Медичний центр.

 • Які Медичний центр найкращі у Борисполі?

  Locator радить відвідати насступні Медичний центр у Борисполі: Медицинский центр Тим Спирит Медикал, Медичний центр "Мій сімейний лікар".

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичний центр у Борисполі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичний центр, перейдіть на сторінку Медичний центр у Борисполі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичний центр у Борисполі?

  Ціни на послуги Медичний центр залежать від конкретної послуги і Медичний центр. Locator.ua дає можливість всім Медичний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичний центр.

 • Послугами яких Медичний центр у Борисполі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медицинский центр Тим Спирит Медикал, Медичний центр "Мій сімейний лікар".

 • Як зв'язатись з цими Медичний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Медичний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичний центр у Борисполі

Більше популярних послуг у рубриці:

діагностична клініка, ветеринар-кардіолог, медичний огляд, масажист, ортопед, гомеопатія, педіатрія, урологія, виїзд додому, мануальний терапевт, маммологія, терапевт, кардіологія, УЗД, педіатр, ендокринолог, гірудотерапевт (гірудолог), ортопедія, неврологія, довідка в басейн