Київська Бориспіль Приватні клінікиПриватні клініки Бориспіль

Приватні клініки у Борисполі

4
фільтр: цілодобово
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Медицинский центр Тим Спирит Медикал
  Бабкіна провулок, тел. 0 (44) 599-45... показати
  Бабкіна провулок, 6, тел. 0(44)599-45-49 детальніше
  Приватні клініки Медицинский центр Тим Спирит Медикал знаходиться у Борисполі, Бабкіна провулок. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Мед Проф центр
  вулиця Київський Шлях, тел. 0 (45) 956-99... показати
  вулиця Київський Шлях, вулиця, тел. 0(45)956-99-99 детальніше
  Приватні клініки Мед Проф центр знаходиться у Борисполі, вулиця Київський Шлях. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Клиника Детокс
  вулиця Лютнева, тел. 0 (96) 487-48... показати
  вулиця Лютнева, лютнева, тел. 0(96)487-48-70 детальніше
  Приватні клініки Клиника Детокс знаходиться у Борисполі, вулиця Лютнева. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Клиника Терра-Медика
  вулиця Головатого, тел. 0 (45) 959-56... показати
  вулиця Головатого, вулиця, тел. 0(45)959-56-76 детальніше
  Приватні клініки Клиника Терра-Медика знаходиться у Борисполі, вулиця Головатого. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.

коротко про приватні клініки у Борисполі

На цій сторінці зібрані приватні клініки, розташовані у Борисполі. Locator.ua відомо про чотири приватні клініки поряд з цим місцем серед яких Медицинский центр Тим Спирит Медикал, Мед Проф центр, Клиника Детокс та інші , які розташовані на пров. Бабкіна, вул. Київський Шлях, вул. Лютнева і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці приватні клініки.

 • Скільки Приватні клініки у Борисполі?

  За даним Locator.ua у Борисполі ведуть діяльність 4 Приватні клініки.

 • Які Приватні клініки найкращі у Борисполі?

  Locator радить відвідати насступні Приватні клініки у Борисполі: Медицинский центр Тим Спирит Медикал, Мед Проф центр, Клиника Детокс.

 • Де знаходиться найближчі від мене Приватні клініки у Борисполі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Приватні клініки, перейдіть на сторінку Приватні клініки у Борисполі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Приватні клініки у Борисполі?

  Ціни на послуги Приватні клініки залежать від конкретної послуги і Приватні клініки. Locator.ua дає можливість всім Приватні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Приватні клініки.

 • Послугами яких Приватні клініки у Борисполі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Приватні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медицинский центр Тим Спирит Медикал, Мед Проф центр, Клиника Детокс.

 • Як зв'язатись з цими Приватні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Приватні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Приватні клініки у Борисполі

Більше популярних послуг у рубриці:

неврологія, довідка в басейн, уролог, гінекологія, терапевтичні послуги, електрокардіограма (ЕКГ), ортопед, кардіолог, терапевт, довідка на роботу, навчання, невролог, травматолог, педіатрія, 3D-УЗД, оториноларинголог, оторіноларінгологія, кардіологія, медичний огляд, Безкоштовний Wi-Fi, педіатр