Київська Бориспіль Медичні лабораторіїМедичні лабораторії Бориспіль

Медичні лабораторії у Борисполі

4
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Медицинская лаборатория Синэво
  -, тел. 0 (44) 205-00... показати
  -, 1д, тел. 0(44)205-00-20 детальніше
  Медичні лабораторії Медицинская лаборатория Синэво знаходиться у Борисполі, -. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 13:00.
 • Лаборатория Савон
  -, тел. 0 (67) 538-02... показати
  -, 11, тел. 0(67)538-02-67 детальніше
  Медичні лабораторії Лаборатория Савон знаходиться у Борисполі, -.
 • Медицинский центр Тим Спирит Медикал
  Бабкіна провулок, тел. 0 (44) 599-45... показати
  Бабкіна провулок, 6, тел. 0(44)599-45-49 детальніше
  Медичні лабораторії Медицинский центр Тим Спирит Медикал знаходиться у Борисполі, Бабкіна провулок. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Лаборатория Савон
  Бориспіль, -, тел. 0 (45) 955-09... показати
  Бориспіль, -, 1, тел. 0(45)955-09-02 детальніше
  Медичні лабораторії Лаборатория Савон знаходиться у Борисполі, -.

коротко про медичні лабораторії у Борисполі

На цій сторінці зібрані медичні лабораторії, розташовані у Борисполі. Locator.ua відомо про чотири медичні лабораторії поряд з цим місцем серед яких Медицинская лаборатория Синэво, Лаборатория Савон, Медицинский центр Тим Спирит Медикал та інші , які розташовані на пров. Бабкіна і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичні лабораторії.

 • Скільки Медичні лабораторії у Борисполі?

  За даним Locator.ua у Борисполі ведуть діяльність 4 Медичні лабораторії.

 • Які Медичні лабораторії найкращі у Борисполі?

  Locator радить відвідати насступні Медичні лабораторії у Борисполі: Медицинская лаборатория Синэво, Лаборатория Савон, Медицинский центр Тим Спирит Медикал.

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичні лабораторії у Борисполі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичні лабораторії, перейдіть на сторінку Медичні лабораторії у Борисполі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичні лабораторії у Борисполі?

  Ціни на послуги Медичні лабораторії залежать від конкретної послуги і Медичні лабораторії. Locator.ua дає можливість всім Медичні лабораторії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичні лабораторії.

 • Послугами яких Медичні лабораторії у Борисполі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичні лабораторії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медицинская лаборатория Синэво, Лаборатория Савон, Медицинский центр Тим Спирит Медикал.

 • Як зв'язатись з цими Медичні лабораторії?

  Контакти для зв'язку з цими Медичні лабораторії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичні лабораторії у Борисполі

Більше популярних послуг у рубриці:

виїзд додому, мануальний терапевт, терапевт, маммологія, кардіологія, УЗД, педіатр, ендокринолог, ортопедія, неврологія, довідка в басейн, кардіолог, оториноларинголог, ендокринологія, травматологія, електрокардіограма (ЕКГ), травматолог, невролог, гастроентерологія, медичні довідки