Київська Бориспіль Діагностичний центрДіагностичний центр Бориспіль

Діагностичний центр у Борисполі

1
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Медицинский центр Тим Спирит Медикал
  Бабкіна провулок, тел. 0 (44) 599-45... показати
  Бабкіна провулок, 6, тел. 0(44)599-45-49 детальніше
  Діагностичний центр Медицинский центр Тим Спирит Медикал знаходиться у Борисполі, Бабкіна провулок. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.

коротко про діагностичний центр у Борисполі

На цій сторінці зібрані діагностичний центр, розташовані у Борисполі. Locator.ua відомо про одна діагностичний центр поряд з цим місцем серед яких Медицинский центр Тим Спирит Медикал , який розташований на пров. Бабкіна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці діагностичний центр.

 • Скільки Діагностичний центр у Борисполі?

  За даним Locator.ua у Борисполі ведуть діяльність 1 Діагностичний центр.

 • Які Діагностичний центр найкращі у Борисполі?

  Locator радить відвідати насступні Діагностичний центр у Борисполі: Медицинский центр Тим Спирит Медикал.

 • Де знаходиться найближчі від мене Діагностичний центр у Борисполі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Діагностичний центр, перейдіть на сторінку Діагностичний центр у Борисполі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Діагностичний центр у Борисполі?

  Ціни на послуги Діагностичний центр залежать від конкретної послуги і Діагностичний центр. Locator.ua дає можливість всім Діагностичний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Діагностичний центр.

 • Послугами яких Діагностичний центр у Борисполі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Діагностичний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медицинский центр Тим Спирит Медикал.

 • Як зв'язатись з цими Діагностичний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Діагностичний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Діагностичний центр у Борисполі

Більше популярних послуг у рубриці:

терапевт, маммологія, кардіологія, УЗД, педіатр, ендокринолог, ортопедія, неврологія, довідка в басейн, кардіолог, оториноларинголог, ендокринологія, травматологія, електрокардіограма (ЕКГ), травматолог, невролог, гастроентерологія, медичні довідки, довідка на роботу, навчання, маммолог